Bądź na bieżąco z Analityką dla zysków

Apollofinances Opinie | Opinie Apollofinances.com o transakcjach. 11 / 04 / 21 Kuantyay Sabaaymi Visitors: 1225 Rating:

Broker Apollofinances

Scam  Apollofinances

Opinie o jakości wpłaty i wypłaty w Apollofinances

Wypłata pieniędzy: opinie  Apollofinances pozostawione przez traderów w ciągu ostatnich 3 lat.

Broker Apollofinances działa na europejskim rynku inwestycyjnym, handlując walutami i innymi aktywami na Forex. Generalnie, firma świadczy klientom usługi doradcze i możliwość handlu (oprogramowanie, platforma handlowa) w pięciu głównych kierunkach – gotówka, akcje, indeksy, towary i futures. Każdy z wymienionych ma własne osobliwości i różne możliwości zarobku -  od szybkiego dziennego zysku do długotrwałych inwestycji. Specjaliści firmy zawsze są gotowi trenować klientów na temat niuansów handlu. Jednocześnie doświadczenie brokera w inwestycjach to łącznie ponad 10 lat. Opinie Apollofinances.com pokazują, że pracownicy firmy dobrze się znają na handlu i analizie rynku.

Strona firmy: Apollofinances.com (w opiniach użytkowników podkreśla się, że strona jest prosta i  zrozumiała, i że działania brokera są przejrzyste).

Ilość klientów: około dziesięciu tysięcy.

Geografia klientów: ponad 92% są mieszkańcami Europy Wschodniej.

Minimalny depozyt: 250$ dla taryfy “Brąz” (by zapoznać się z podstawami handlu).

Maksymalny depozyt: bez ograniczeń, taryfa Platinum jest stworzona dla klientów z depozytem ponad 50 000 dolarów.

Rejestracja siedziby: Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Republic of the Marshall Islands, MH 96960.

 

Podstawowa informacja o firmie i metodach pracy jest opublikowana na stronie internetowej.

 

Jak zostać traderem z Apollofinances

Skorzystaj z instrukcji o tym, jak uzyskać dostęp do wszystkich możliwości firmy, zapoznaj się z handlem na platformie i zdecyduj o współpracy i inwestycjach

 

Krok 1.

By zostać klientem tego brokera, możesz po prostu wypełnić formularz rejestracyjny, wpisując swój wiek i kraj zamieszkania, numer telefonu i e-mail. Formularz rejestracyjny otworzy się po kliknięciu na przycisk „Załóż konto” na stronie głównej w prawym rogu pasku menu.

 

Krok 2.

Albo możesz zacząć wybierać taryfy i potem się zarejestrować.

Zdecyduj o najlepszej taryfie dla siebie.  Nowicjusze zwykle wybierają taryfę „Brąz” albo „Srebro”, ponieważ potrzebna tu najmniejsza rata. Przewaga konta „Srebro” jest w tym, że wysokość wpłaty jest 2000$, otwiera ona dźwignię od 1:200 i też pozwala Ci spróbować zainwestować w różne aktywa (w tym waluty i towary).

 

Krok 3.

W obu przypadkach menedżer firmy skontaktuje się z Tobą. Menedżer konta jest osobą, która może rozwiązać prawie wszystkie kwestie i wspierać Cię w handlu.

 

Krok 4.

By zacząć handlować, musisz wybrać platformę – platformę internetową brokera Apollofinances.com albo terminal zainstalowany na komputer. Ostatnia opcja jest uważana za bardziej bezpieczną w przypadku ataku hakerów.

Można handlować bez przerwy i zawsze być na bieżąco na rynku w obu przypadkach, w opiniach o Apollofinances.com radzą zainstalować aplikację mobilną dla tradera na smartfon.

 

Krok 5.

Przejdź weryfikację. Dostęp do handlu zostanie otwarty po identyfikacji, co jest wymagane przez prawo w celu ochrony przed oszustwem (kampanie AML i KYC, które są konieczne dla firm brokerów).

W rzeczywistości weryfikacja nie jest trudną procedurą – klient musi wysłać skan paszportu i dokument potwierdzający adres zamieszkania (na przykład rachunek za usługi komunalne), czasami też jest potrzebne zdjęcie i, w rzadkich przypadkach, wyciąg z konta.

Apollofinances.com podejmuje wszystkie środki dla obrony klientów przed wszystkimi rodzajami scam. Przeczytaj więcej w dokumentach firmy na jej domenie publicznym na stronie internetowej.

Opinie klientów firmy Apollofinances o wpłatach i wypłatach środków

Jakość wpłaty i wypłaty pieniędzy jest główną cechą, którą uwzględniają inwestorzy przy poszukiwaniu firmy brokerskiej.

Jest dużo pozytywnych komentarzy o tym, jak wpłacać i wypłacać środki od Apollofinances. Opracowaliśmy 40 odpowiedzi z sieci społecznościowych i stron typu Trustpilot, ułożyliśmy je chronologicznie w ciągu ostatnich trzech lat, by zbadać rozwój jakości serwisu. Ale nie zauważyliśmy żadnych problemów: nawet opóźnienia płatności opisane przez niektórych klientów można prosto wyjaśnić, były opóźnienia z przyczyn technicznych, ale pieniądze w końcu się otrzymało.

Opinie Apollofinances.com o transakcjach:

Mike Ashby, 32, Stockport (Wielka Brytania), przedsiębiorca:

“Zacząłem z Srebrnej taryfy, była zweryfikowana w ciągu dnia, po trzech dniach pieniądze wpłaciły się z banku na konto i mogłem handlować. Przed tym, byłem traderem z dwuletnim doświadczeniem. Lubię Apollofinances za solidne podejście i to, jak pracują menedżerowie – zrozumiale i szybko. Prowizja jest dosyć niska, co mi bardzo odpowiada!”

Ronnie Mansell, 38, Plymouth (Wielka Brytania), właściciel sklepu motoryzacyjnego:

„W ciągu czterech lat pracy z tym brokerem opóźnienia miałem tylko dwa razy. Jednego razu moje konto zostało zawieszone. Potem firma przeprosiła w liście i dała mi bonus. Jeszcze raz pieniądze opóźniły się przez bank, co było powiązane z rutynowym sprawdzaniem kont bankowych, ale 25 godzin po tym, otrzymałem środki. Żadnych innych problemów nie miałem, Apollofinances.com jest niezawodnym przyjacielem tradera”.

Scam  Apollofinances

Broker Apollofinances

 

 

Comments (0)